Відеопроєкт до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Указом Президента України “Про День працівників радіо, телебачення та зв’язку” від 11 листопада 1994 студенткою 132 групи Софією Остапенко під керівництвом викладача інформатики Борисенко А.О. у рамках педагогічної майстерності циклової комісії математичних дисциплін та технологій був розроблений відеопроєкт. Завдяки зв’язку ми залишаємося в курсі подій, що відбуваються в країні і за кордоном, подорожуємо не виходячи з дому, знайомимося з новими людьми і стаємо ближчими один одному. Сьогодні сфера зв’язку розвивається дуже швидкими темпами і займає важливе місце в економіці країни. І за всіма цими досягненнями стоїть щоденна, самовіддана праця всіх зв’язківців.
В епоху глобальних інформаційних технологій, прискорених соціальних, економічних, культурних процесів праця медіа-мовників – фахівців радіо, телебачення, інтернет-ресурсів – має вирішальне значення для формування повноцінного інформаційного поля суспільства, поглиблення ціннісно-смислових комунікацій між громадянами та забезпечення актуальних світових тенденцій.
Медіа-мовники першими реагують на злободенні проблеми та сповіщають про якісні зміни в розвитку суспільства, актуалізують ті питання, вирішення яких очікують громадяни, оперативно висвітлюють гарячі зміни, що відбуваються в нашій країні і світі.
Бажаємо всім українським медіа-мовникам – працівникам радіо, телебачення, інтернет-журналістики та медіа-компаній – здорового і чесного конкурентного середовища, оперативності, неупередженості, модернізації технічних можливостей та завжди ексклюзивного контенту.

About the author

sudoroot

View all posts